Online film Super náhradník ke shlédnutí zdarma.

Super náhradník online film ke shlédnutí zdarma

Film Super náhradník online zdarma
58%

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min


Režie: Andy Fickman

Herci: Amanda Bynes, Channing Tatum, Laura Ramsey, Vinnie Jones, David Cross, Julie Hagerty, Robert Hoffman, Alexandra Breckenridge, Jonathan Sadowski, Amanda Crew, Jessica Lucas, James Kirk, Emily Perkins, Robert Torti, Katie Stuart, Katharine Horsman, Barbara Kottmeier, Jeffrey Ballard, Tania Saulnier, John Pyper-Ferguson, David Richmond-Peck, Brandon Jay McLaren, Lynda Boyd, Chad Krowchuk

Popis filmu : Super náhradník / She’s the Man (2006)

Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum).(oficiální text distributora)

Další z mnoha desítek filmových adaptací her Williama Shakespearea. Tentokrát se jedná o novodobou verzi jeho komedie Večer tříkrálový situovanou do dnešního Londýna.

Když se dospívající dívka Viola (Amanda Bynes) dozví, že fotbalový tým její školy přesunuli jinam, chce do něj přestoupit. Trenér jí to nepovolí a tak se vydává za svého bratra-dvojče Sebastiana (James Kirk). Jenomže na nové škole se nedlouho po ubytování zamiluje do svého spolubydlícího Dukea (Channing Tatum), jenž však miluje neopětovanou láskou Olivii (Laura Ramsey). A pak se její bratr nečekaně vrátí...(monolog)

Nové online hry zdarma vsetu.eu

Online film Super náhradníktrailer - Trailer Super náhradník


Video © DreamWorks SKG

 Známka: 4.3/5, Hodnoceno: 48x

Sleduj tento skvělý film Super náhradník na filmovém portálu Vsetu.eu - Film Super náhradník, nebo také na filmovém portálu Xkuk.cz - film Super náhradník. Sleduj a stahuj skvělé online filmy na zábavném portálu Vsetu.eu


Podobné filmy jako online film Super náhradník

Keywords k online filmu Super náhradník » super náhradník, she's the man, online, film, zdarma